loading

Часті запитання

На цій сторінці Ви можете ознайомитися з усіма питаннями, які можуть виникнути у вас в ході роботи.

image description
Які послуги надає комунальне підприємство "Сучасне місто"?

Комунальне підприємство "Сучасне місто" надає послуги з передачі у тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території міста Харкова.

Нормативні акти, що регламентують надання послуги:

Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення на території міста Харкова, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 21.06.2017 № 688 (зі змінами та доповненнями, внесеними згідно з рішенням Харківської міської ради від 20.06.2018 № 1142/18).

Куди слід звернутися для отримання послуги?

Для отримання послуги слід звернутися в комунальне підприємство "Сучасне місто" за адресою: м.Харків, пров. Соборний, 1.

Перелік документів, необхідних для подачі заяви та оформлення договору тимчасового користування окремим елементом благоустрою:

З переліком документів Ви можете ознайомитися, перейшовши на вкладку "ІНФОРМАЦІЯ → ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ" (пункти 2.1., 2.8. Положення)

Термін надання послуги:

Відповідно до п. 2.2. Положення Виконавець у місячний термін з моменту отримання документів, визначених Положенням, надає аргументовану відповідь щодо можливості надання права тимчасового користування окремим елементом благоустрою для розміщення тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності.

Спосіб отримання послуги:

Особисто громадянином, суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем), уповноваженою ними особою. Уповноважена особа повинна мати документ, який підтверджує її повноваження та документ, що засвідчує її особу.

Чи можу я отримати елемент благоустрою в користування і укласти договір з КП, якщо щодо мого об'єкту є рішення виконавчого комітету Харківської міської ради про "демонтаж"?

Відповідно до п. 5.7. Положення не підлягають передачі в тимчасове користування окремі елементи благоустрою комунальної власності, на яких розміщені тимчасові споруди, літні майданчики, малі архітектурні форми і елементи вуличної торгівлі,за якими наявне невиконане рішення виконавчого комітету міської ради про звільнення території міста Харкова від самовільно розміщених об'єктів, прийнято згідно параграфа 5.10 Правил благоустрою міста Харкова, затверджених рішенням Харківської міської ради від 16.11.2011 № 504/11.

Які документи подаються Виконавцю для продовження дії договору?

Згідно з п. 2.15. Положення строк дії Договору продовжується на підставі заяви за формою згідно з Додатком 1 до цього Положення, поданої Замовником до Виконавця не пізніше ніж за один календарний місяць до закінчення строку дії Договору. До заяви додається актуальний фотознімок місцевості, що відображає тимчасову споруду, літній майданчик, малу архітектурну форму або елемент вуличної торгівлі, і схема розташування окремого елемента благоустрою.

Не знайшли відповідь на питання?

Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше питання - надішліть лист за допомогою сервісу «Надіслати питання».